Opieka stomatologiczna

Wszyscy uczniowie mają prawo do bezpłatnej wizyty stomatologicznej poza kolejnością.

Opiekę stomatologiczną naszej szkoły prowadzi

NZOZ Alfa spółki „TRES-MED”.

Lekarze dentyści przyjmują w Sieradzu, przy ul. Rycerskiej 2.

Rejestracja pod nr 43 827 17 86

1. Podmiotem zapewniającym opiekę stomatologiczną dla uczniów ZSP w Warcie jest:
    „TRES-MED” Sp. z o.o. prowadząca NZOZ „ALFA”, z siedzibą w Sieradzu przy
    ul. Krakowskie Przedmieście 10.
  2. Usługi stomatologiczne wykonywane są w budynku przy ul. Rycerskiej 2 w Sieradzu.
  3. NZOZ ALFA świadczy dla uczniów:
    1. usługi ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia (przyjęcia poza kolejnością) – obejmują większość świadczeń związanych z leczeniem zębów, bez ortodoncji i leczenia kanałowego
    2. profilaktyczne świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19. roku życia – tj. wizyta „diagnostyczna”/ocena stanu uzębienia z fluorkowaniem w wieku 16 lat oraz wizyta diagnostyczna do ukończenia 19 roku życia.
  4. Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 i w sobotę od godz. 8.00 do godz. 14.00, jednak wszystkie wizyty prosimy umawiać wcześniej pod nr telefonu 43 827 17 86.